Genialne grafiki koncepcyjne z targów E3 [Inspiracje na weekend #15]

Tegoroczne targi E3 zakończone, emocje opadły a hale wystawowe powoli zaczynają świecić pustkami. Większość z was zapewne na wszystkie strony przeglądnęła zapowiedzi, trailery i mniej lub bardziej udane konferencję – ogólnie mało co może was zaskoczyć. W dzisiejszych inspiracjach znajdziecie więc materiały z produkcji gier pokazywanych na targach.

  • Fallout 4 – głośno zapowiadana konferencja studia Bethesda rozwiała nieco wątpliwości, o których pisałem na blogu. Przy okazji pojawił się filmik prezentujący ogrom konceptów stworzonych do gry. Same grafiki możecie też znaleźć chociażby na Polygonie i OnlySP.
  • Mass Effect Andromeda – na razie nie wiemy zbyt wiele na temat nowej odsłony serii, ale pierwsze materiały zachwycają. Trailer już z pewnością widzieliście dlatego warto rzucić okiem na screeny w wysokiej jakości i grafiki koncepcyjne z produkcji.
    masseffectandromeda_dailykraken
  • The Last Guardian – to chyba najbardziej wyczekiwana gra w historii konsoli PlayStation. Nic więc dziwnego, że nawet najmniejsze przecieki z produkcji wywołują mnóstwo spekulacji.
  • Deus Ex: Mankind Divided – nowa gra studia Square Enix zapowiada się rewelacyjnie pod względem wizualno-artystycznym, podobnie jak poprzednia część. Przy okazji targów pojawiło się kilka ciekawych zestawień z grafikami koncepcyjnym – chociażby na serwisie Curse
  • Tom Clancy’s: The Division – nie jestem pewien czy to nie są starsze koncepty, ale chciałem je wrzucić do tego zestawienia tak czy inaczej.

Jeśli chcielibyście coś dorzucić do tej listy pamiętajcie, że możecie to zrobić choćby przez Facebooka. A jeśli mało wam inspiracji w tym tygodniu zawsze możecie zobaczyć poprzednie zestawienia.