Artyści, fani i graficy 3D [INW #29]

Zazwyczaj weekendowe inspiracje dobieram według jednego tematu. Dziś zestaw nieco bardziej losowy, chociaż nie do końca, bo zebrane galerie i grafiki powstały przy okazji fascynacji grami wideo lub podczas prac koncepcyjnych. Czasami fajnie jest po prostu popatrzeć na prace utalentowanych artystów i nie dorabiać do tego żadnej filozofii.

  • Orphan and the jeweler – rewelacyjna i pełna szczegółów fanowska grafika 3D inspirowana Diablo 3.
  • Hearthstone Goblins vs. Gnomes – zabawna i bardzo różnorodna galeria prac konkursowych przygotowanych z okazji premiery pierwszego dodatku do gry karcianej Blizzarda.
  • Firewatch Fan Art – grafika 3D stworzona przez fana, które nie mógł doczekać się wydania świetnegoartystycznie tytułu.
  • Maciej Drabik – nie mogło zabraknąć też polskiego akcentu. Maciej Drabik ma na koncie m.in współpracę ze studiem Farm 51.
  • Artysta koncepcyjny Ubisoftu – Pierre Antoine Moelo tworzył grafiki dla studia Ubisoft i Darkworks ale w swojej galerii prezentuje też mnóstwo własnych artworków.

Są dwa miejsce, w które warto zaglądnąć, jeśli dotarliście aż tutaj. Na Facebooku skomentujecie dzisiejszy wpis, a w archiwum Inspiracji na weekend znajdziecie znacznie więcej interesujących linków.

Cover photo by Maciej Drabik.